top of page

IPA II Dönemi Teknik Destek (2014-2020) Projesi kapsamında ana faaliyet bileşenlerinden biri olan Kapasite Geliştirme Eğitimlerinin ilki “IPA II Çerçevesi (IPA II Framework and Programming” konusunda gerçekleştirilmiştir.

21-24 Kasım tarihlerinde düzenlenen “IPA II Çerçevesi (IPA II Framework and Programming)” konulu eğitim, Teknik Destek Projesinin alt yüklenicisi olan Avrupa Koleji eğitmenlerinden Katarina Jurlina tarafından verilmiştir. 25 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşen “IPA II Programlaması” konulu eğitim ise yine Avrupa Koleji eğitmenlerinden Stephanie Horel tarafından verilmiştir.

IPA II kurumlarından yaklaşık 40 kişinin katıldığı eğitime ait gündem ve sunumlar, görsellerle birlikte aşağıda yer almaktadır

 

Kapasite Geliştirme Eğitim Programları serisinin ilki 21-25 Kasım 2016 tarihlerinde Bilkent Otel’de gerçekleştirildi

Dökümanlar

IPA II (2014-2020) Teknik Destek Projesi

ipa 2
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu web sitesinin içeriğinden sadece EY (Enrst Young Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş) liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin ve/veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmaz.

bottom of page