top of page

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın yararlanıcısı olduğu “IPA II Dönemi Teknik Destek Projesi” kapsamında kurumlarımızın kapasitelerinin artırılması amacıyla uygulanacak olan “Kapasite Geliştirme Eğitim Programları”nın açılışı, AB Bakanlığı Müsteşar Vekili Sayın Ahmet Yücel’in katılımıyla Bilkent Otel’de gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya AB Bakanlığının yanı sıra AB Delegasyonu, Merkezi Finans ve İhale Birimi, Kalkınma Bakanlığı, Çevre ve Şehirleşme Bakanlığı, Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı ile proje konsorsiyumu temsilcileri katılım sağlamıştır.

Açılış konuşmalarını takiben eğitim programlarının uygulanmasından sorumlu kurum olan Avrupa Koleji (College of Europe) tarafından bir sunum yapılmıştır.

AB Bakanlığı Müsteşar Vekili Sayın Ahmet Yücel konuşmasında fonların en iyi şekilde kullanılmasında AB Komisyonu ve AB Delegasyonu dahil olmak üzere mali işbirliği mekanizmasındaki tüm tarafların ortak sorumluluğu olduğunu vurgulamıştır.

IPA II Dönemi Teknik Destek Projesi "Kapasite Geliştirme Eğitim Programları Açılışı" 21 Kasım 2016'da Bilkent Otel'de gerçekleştirilmiştir

Dökümanlar

IPA II (2014-2020) Teknik Destek Projesi

ipa 2
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu web sitesinin içeriğinden sadece EY (Enrst Young Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş) liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin ve/veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmaz.

bottom of page