top of page

AB Bakanlığı’nın yararlanıcısı olduğu IPA II Dönemi (2014-2020) Teknik destek projesi Kapasite Geliştirme bileşeni kapsamında “Prag (AB İhale Kuralları) ve Twinning (Eşleştirme)” konusunda gerçekleştirilmiştir.

12-16 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen “eğitim, Teknik Destek Projesinin alt yüklenicisi olan Avrupa Koleji eğitmenlerinden olan Antal Arpad Toth ve Milena Krasteva tarafından verilmiştir.

IPA II kurumlarından yaklaşık 65 kişinin katıldığı eğitime ait gündem ve sunumlar, görsellerle birlikte aşağıda yer almaktadır.

“Başlangıç düzeyde “Prag (AB İhale Kuralları) ve Twinning (Eşleştirme)” konulu kapasite geliştirme eğitimi 12-16 Aralık 2016 tarihlerinde Bilkent Otel’de gerçekleştirildi

Dökümanlar

IPA II (2014-2020) Teknik Destek Projesi

ipa 2
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu web sitesinin içeriğinden sadece EY (Enrst Young Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş) liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin ve/veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmaz.

bottom of page