Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından, AB Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) I Dönemi kazanımlarını sunmak ve IPA II Dönemi fırsatlarını tartışmak amacıyla 4 Nisan 2017 tarihinde Rixos-Grand Ankara Oteli’nde “IPA Semineri: Kazanımlar ve Fırsatlar” düzenlenmiştir

Seminerin açılışı Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarı V. Büyükelçi Selim YENEL tarafından yapılmıştır.

Seminere Kamu Kurumlarının üst düzey yetkilileri, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Merkezi Finans ve İhale Birimi temsilcileri ile sivil toplum örgütü üyelerinin de dahil olduğu yaklaşık 300 kişi katılmıştır.

Seminerin sabah oturumunda, IPA yaralanıcısı Kamu Kurumlarının yetkilileri tarafından IPA I Dönemi kazanımları ile AB’ye Katılım süreci ışığında Türkiye’ye sağlanan destekleri anlatan sunumlar yapılmıştır.

Öğleden sonraki oturumda ise IPA II Dönemi fonlarını yöneten Kamu Kurumları yetkilileri tarafından, IPA II finansman fırsatlarını anlatan sunumlar yapılarak bilgilendirme sağlanmıştır.

Büyükelçi Selim Yenel
Büyükelçi Selim Yenel

press to zoom
Beyza Turan
Beyza Turan

press to zoom
exhibition
exhibition

press to zoom
Büyükelçi Selim Yenel
Büyükelçi Selim Yenel

press to zoom
1/18

"IPA Semineri: Kazanımlar ve Fırsatlar" 4 Nisan 2017 tarihinde Rixos Grand Ankara Oteli'nde gerçekleştirildi

Dökümanlar

IPA II (2014-2020) Teknik Destek Projesi

ipa 2
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu
kivanc ilisulu

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu web sitesinin içeriğinden sadece EY (Enrst Young Kurumsal Finansman Danışmanlık A.Ş) liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin ve/veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıtmaz.